برای لبخند پسرم مستر بین شدم !!

بازدید:
2033

 

خنده به مشکلات زندگی ارثیه پدرم است ،برای دیدن لبخند دیگران از خودتان شروع کنید .

زندگی همراه با لبخند ،با فرید کتابچی 

مستر بین معروف ،امروزه در سرتاسر دنیا شناخته شده است تا جایی که در هر جای دنیا یک یا چند بدل دارد .
آیا می دانستید که چهارمین بدل او یک فرد ایرانی است .اقای فرید کتابچی که شباهت زیادی به مستر بین معروف دارند سعی کرده است تا با این وجه شباهت مردم را بخنداند و اول از همه از خانواده خودش شروع کرده 
برای بار اول برای خوشحالی پسرم که به بیماری اوتیسم مبتلا است و کمتر پیش می امد که بخندد ادای مستر بین را در آوردم و وقتی که دیدم او میخندد فهمیدم که دیگران را هم می توانم بخندانم .فرزند من نیازی به خنده درمانی ندارد اما چه کسی است که با خنده حالش بهتر نشود .من احساس می کنم که اول باید این خنده را به خانواده منتقل کنم . بعد انتظار داشته باشم مردم هم از دیدن این شکل خنده خوشحال شوند .
 
از کجا فهمیدید که شبیه آقای روآن اتکینسون یا همان مستر بین هستید ؟
 
یکبار که برای یک سفر کاری به موزه ای در فرانکفورت رفته بودم ،یک عروسک تدی را در آنجا دیدم از فروشنده پرسیدم قیمت این عروسک چند است و بعد با همان شکلک  های مستر بین گفتم که چقدر گران است و آنها تعجب کردند و فکر کردندکه من مستر بین واقعی هستم و با من عکس گرفتند .
وقتی به ایران برگشتم به دنبال این کار رفتم و به کلاسهای بازیگری رفتم و با جدیت ادامه دادم البته 18 کیلو تا الان اضافه وزن داشتم که با ورزش و رژیم ،کم کردم .تا بتوانم شکل مستر بین واقعی را پیدا کنم و مردم را بخندانم .
 
تا جایی که همه یادشان می آید به آقای ماهی صفت لقب مستر بین را داده بودند؟
 
بله همینطور است ،اتفاقا در یکی از جلسه هایی که از طرف یکی از انجم های خیریه دعوت شده بودم ایشان هم حضور داشتند و وقتی من را دیدند خیلی از کار من استقبال کردندوحتی من را راهنمایی کردند برای بهتر شدن کارم  .
 
 
خیلی از طنز پردازان معتقدند که مردم ایران سخت می خندند درست است ؟
 
بله همینطور است .من در کشورهای دیگر که اجرا دارم مردم خیلی راحتتر میخندند البته من در همه حال سعی می کنم مردم را بخندانم و برای این کار هم بیشتر در پشت ماشین و در ترافیک این کار را انجام میدهم و من و تدی همیشه با هم هستیم تا مردم را بخندانیم .
 
 
 
 
متن بالا قسمتی از مصاحبه ی همشهری با آقای کتابچی بود .همیشه سالم و خندان باشند 

 پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران